Starosta obce Vlkančice:                Místostarosta obce Vlkančice:
Ing. Otakar Král                            Vladimír Snížek

Adresa obecního úřadu:
Obecní úřad Vlkančice
Vlkančice 18
281 63  Kostelec nad Černými lesy


Úřední hodiny obecního úřadu:
Úterý, Pátek 19.00-21.00

Telefon:                                          Fax:                                             E-mail:
321693114                               321693254                 obec@vlkancice.cz nebo podatelna@vlkancice.cz

Úřední deska - Nový Správní řád (zák. č. 500/2004 Sb.) v § 26 zákona ukládá správním orgánům zveřejňovat obsah úřední desky i způsobem umožňujícím dálkový přístup. Obdobná ustanovení obsahuje i § 25 Doručování veřejnou vyhláškou.

Aktuální informace pro občany a návštěvníky obce Vlkančice naleznete na ÚŘEDNÍ DESCE OBCE VLKANČICE, která je součástí portálu územní samosprávy měst a obcí.

Dále na portálu územní samosprávy měst a obcí jsou na těchto odkazech: „Aktuální informace pro občany a rekreanty“ „Placení místního poplatku za odpady“ „Prodej palivového dřeva“ „Zápisy ze zastupitelstva obce“

Hledané jméno, či adresa:

Do horního políčka formuláře zadejte hledané jméno, adresu či telefonní číslo a stiskněte "ENTER". Při zadávání jména nebo adresy, používejte, prosím háčky a čárky. Neznáte-li přesný název hledané osoby, vložte kurzor do horního políčka formuláře a stiskněte "ENTER", zobrazí se vám kompletní seznam - 25 záznamů (setříděné podle stanic organizací a dále následují bytové stanice). Záznamy, zde uvedené pocházejí z databáze společnosti Český Telecom a.s.-veškerá práva vyhrazena. V případě nesprávnosti zde uvedených údajů či jakýchkoliv problémů s používáním tohoto telefonního seznamu, prosím kontaktujte mě, pokusím se Váš problém vyřešit.
Chybí Vám na těchto stránkách něco ? Dotazy, kritika, připomínky, případné chyby či nefungující linky, tak mi, prosím napište..... Pokusím se s tím něco udělat. K tomuto účelu můžete použít následující formulář

Pokud očekáváte odpověď co nejdříve (nebo pokud formulář nefunguje), nepiště a raději, prosím volejte telefonní číslo: +420 730124691.


Pokud máte jakékoliv připomínky a návrhy, co by se mělo na těchto stránkách objevit, prosím kontaktujte mě. Já osobně mám zájem hlavně o jakékoliv historické fotografie obce, včetně okolí. Také uvítám jakékoliv textové informace ze současného života obce Vlkančice. Předem všem děkuji za podporu a pomoc.

Poděkování si zaslouží zaměstnanci Obecního úřadu, především starosta obce Ing.Otakar Král, místostarosta obce p.Vladimír Snížek a všichni ostatní obyvatelé obce za to, že mi poskytli veškeré informace, podkladové materiály, fotografie a tím dali možnost ke vzniku těchto stránek. Při vytváření stránek bylo používáno informací a fotografií z poslední kroniky obce Vlkančice, kterou zapůjčil obecní úřad k nahlédnutí. Děkuji všem za možnost použití těchto informací pouze pro vytvoření těchto stránek.