• Zde klikněte pro získání více informací o akuálních nabídkách objektů a pozemků v obci Vlkančice


  Zde máte také prostor pro prezentaci svých nemovitostí a pozemků, které jste se rozhodli prodat. Můžete, zde detailně představit své objeky svým případným zájemců, kteří nemusí vážit dalekou cestu, aniž by měli nějakou představu o danném objektu. Také zde můžete uvést své požadavky na koupi nějaké nemovitosti či pozemku v katastru obce Vlkančice.

  Máte-li zájem zveřejnit svůj inzerát na této stránce a to zcela ZDARMA (základní prezentace - max. 2x fotografie + text), prosím kontakujte mě na tel.čísle 603 400 974.
  Samozřejmostí je také případné vytvoření samostatné stránky na přání zákazníka s detailní prezentací daného objektu! Zavolejte nebo napište si o detalnější informace! Vzor takové prezentace je uveden níže:

  Prodej nebo pronájem chaty Vlkančice, okr. Kolín
  Prodej nebo pronájem rekreační chaty Vlkančice, okr. Kolín
  Přízemní chata z betonových panelů a dřevěné přístavby, stáří 25 let, krásná poloha v lese. Pozemek 450 m2, zastavěná plocha 65 m2, 220 V, studna, žumpa, vytápění na tuhá paliva, střecha lepenka. Pozemek je ze 3/4 oplocen, zbývající část tvoří živý plot. Chata leží v chatové osadě přímo ve Vlkančicích.V místě obč. vybavenost, lesy, rybníky aj. Krásná rekreační oblast.

                                               Cena k jednání: 450 000 Kč nebo 3 000, -Kč za měsíc
  Telefon: 603 400 974
  Email: info@vlkancice.cz
 • Zde máte prostor pro prezentaci svých nemovitostí a pozemků, které jste se rozhodli pronajmout. Můžete, zde detailně představit své objeky svým případným zájemců, aby si mohli udělat alespoň nějakou představu o danném objektu. Také zde můžete uvést svoji žádost o možnosti pronájmu nějakého rekreačního objektu, kterých se v katastru obce Vlkančice nachází více jak 450. Podmínky na zveřejnění jsou stejné jako v sekci "Prodej nebo koupě nemovitostí a pozemků" - t.j. zcela ZDARMA (pouze majitelé nemovitostí v katastru obce) pro ostatní pouhých 50 Kč na dobu 1 roku. Nabídka platí také pro všechny realitní kanceláře a agentury, které zprostředkovávají pronájem rekreačních objektů .